Jasełka 2015

Tradycją naszej szkoły są coroczne jasełka przygotowane przez uczniów. W tym roku było trochę inaczej. Klasa II D, która była odpowiedzialna za przygotowanie imprezy, postanowiła przygotować krótką inscenizację ,,Opowieści Wigilijnej’’ Karola Dickensa. Dnia 22 grudnia 2015 r. o godz. 10.00 cała szkoła zebrała się w sali gimnastycznej. Publiczność mogła przeżyć wraz z Ebenezerem Scroog’em przemianę zachodzącą w czasie nocy wigilijnej. Dzięki duchom skąpiec zmienił swoje postępowanie, a przez to zmienił swoją przyszłość. Całość przedstawienia przeplatana była kolędami wykonanymi przez uczniów naszej szkoły, co wprowadziło nas wszystkich w świąteczny nastrój. Uczniowie klasy IId pokazali niezwykły kunszt aktorski, przygotowali efektowne stroje i dekoracje. Na zakończenie zgromadzeni goście wysłuchali świątecznych życzeń.
Całe przedsięwzięcie zostało przygotowane pod kierunkiem Elżbiety Andrasz i Izabeli  Kulbaba (wychowawczyni kl. IId).  Nieocenioną pomoc w reżyserii przedstawienia okazała pani Marta Sarnowska.

[foogallery id=”17228″]

Możesz również polubić…

Skip to content