GŁOSUJ NA OBYWATELSKI PROJEKT III LO W OLSZTYNIE

Szanowni Państwo, Absolwenci, Rodzice, Uczniowie i Przyjaciele III LO w Olsztynie, pragnę poinformować, że III LO złożyło w tym roku swój projekt do Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego. Chcielibyśmy zbudować przy naszej szkole duży parking samochodowy dla nauczycieli, rodziców i uczniów. Nasz projekt wpisany jest na listę projektów Osiedla Zatorze , ma numer 51 i nosi tytuł: „Zbudowanie parkingu samochodowego przy III LO w Olsztynie”.
Głosować można od 8 do 18 września 2016r. w formie papierowej lub elektronicznej (za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej – z jednego telefonu i z jednego adresu mailowego można oddać 5 głosów). Na obie formy głosowania można przyjść do szkoły, pomożemy oddać ważny głos.
W głosowaniu mogą brać udział tylko mieszkańcy Olsztyna, którzy ukończyli 15 lat.  Jeśli jesteście spoza Olsztyna, proszę o zachęcenie do głosowania znajomych i rodziny z Olsztyna. Brak parkingu bardzo nam doskwiera, szczególnie, kiedy uczniowie uzyskują prawo jazdy i nie mieścimy się na obecnym parkingu. W dniach wolnych od nauki i popołudniami parking będzie dobrze służyć mieszkańcom Zatorza i Olsztyna.
Dane potrzebne do głosowania elektronicznego to imię, nazwisko i pesel. Więcej informacji o Budżecie Obywatelskim znajduje się pod adresem: https://obo.olsztyn.eu
Jeśli wszyscy połączymy siły, uda się nam osiągnąć zakładany cel. Liczę na Waszą pomoc!

Karta do głosowanie – kliknij tutaj
Pozdrawiam, Danuta Gomolińska, Dyrektor szkoły

Możesz również polubić…

Skip to content