Poezja znów zaczarowała świat!

Już po raz XXI odbył się konkurs poetycki „Kochajmy poetów, kochajmy poezję”. Tym razem poezji słuchaliśmy na piknikowych kocach, zanurzeni w iście bajkowej wiosennej scenografii. W cieniu drzew wystąpiło ponad 20 artystów w trzech kategoriach: recytacja, poezja śpiewana oraz twórczość własna. Po raz kolejny okazało się, że sztuka poezji oczarowała nie tylko jury, ale zachwyciła także widownię, która żywo reagowała na każdy występ. Laury zwycięstwa zebrali Natalia Kogut (recytacja), Aleksandra Certa (poezja śpiewana) oraz Bartosz Chojnowski (twórczość własna). Ponadto publiczność wybrała swoją artystkę, a została nią Zuzanna Stepnowska.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego poetyckiego pikniku. Członkom jury panu Wiesławowi Zienkiewiczowi, pani Eleonorze Ogińskiej-Horbacz, panu Januszowi Perzanowi oraz Mateuszowi Wikierze, klasie 1d za scenografię i poprowadzenie konkursu oraz panu Tomaszowi Kuklińskiemu za mentorskie wsparcie i ojcostwo sprawowane nad konkursem ☺. Nie zapominamy też o wyrazach wdzięczności dla pani Zosi za cierpliwe gromadzenie elementów scenografii . Szczególne podziękowania kierujemy do pani Joanny Witkiewicz-Purty, dzięki której mogliśmy poczuć się na sali gimnastycznej jak na prawdziwej wiosennej polanie!
Dziękujemy uczestnikom przede wszystkim za to, że kochają poezję, a całej widowni za obecność. Liczymy, że będziecie także w przyszłym roku!

 

Możesz również polubić…

Skip to content