UWAGA KONKURS!

Bieżący rok szkolny jest kolejnym rokiem, w którym nasza szkoła ubiega się o przyznanie certyfikatu Szkoły Promującej Zdrowie. W tym roku położymy nacisk na profilaktykę oraz walkę z uzależnieniem od papierosów, zarówno tych tradycyjnych jak i elektronicznych. W związku z tym Szkolny Zespół ds. Promocji Zdrowia ogłasza konkurs na logo szkoły promującej zdrowie.  Przedmiotem konkursu jest przedstawienie własnej wizji logo Szkoły Promującej Zdrowie w formie płaskiej pracy plastycznej/pracy graficznej. III LO im M. Kopernika w Olsztynie stara się o otrzymanie Wojewódzkiego Certyfikatu Szkoły Promującej Zdrowie. Zwycięskie logo będzie specjalnym logiem naszej szkoły w ramach Programu Szkoła Promująca Zdrowie.